Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kroužky

30. 8. 2016

Kroužek angličtiny - zajišťuje Markéta Šandová, Příbram, kroužek bude probíhat přímo ve školce jednou týdně a to v pondělí, je určený pro začátečníky i pokročilé. Cena vyučovací hodiny je 40,- .Celkem 600 Kč plus 50 Kč za sešit. V případě zájmu jsou ve školce přihlášky k vyplnění.

Taneční a pohybové hrátky s Kateřinou Bírovou - kroužek bude probíhat přímo ve školce, děti si procvičí a protáhnou těla v rytmu písniček a moderní hudby, naučí se základy jednoduchých  tanců a užijí si hodně zábavy při pohybových tanečních hrách. Kroužek bude probíhat ve středu, jednou za 14 dní. Cena je 160,- za měsíc.

Keramický kroužek s paní Bolinovou - každý týden ve čtvrtek. Děti odcházejí po svačině s paní Bolinovou do školy, kde si je rodiče po skončení kroužku vyzvedávají.

Všeználek s Kristýnou Strmiskovou - každý týden v úterý. Děti odcházejí po obědě se slečnou Strmiskovou do společenského domu. Po skončení kroužku si rodiče vyzvedávají své děti ve spol. domě. 

Aktivní školka - cvičení, které probíhá v odpoledních hodinách od 12:30 - 14:30. Začne probíhat od března 2019. Možnost proplacenost kroužku pojišťovnou. Cena 500 Kč